Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Türkiye Üzerindeki 100 Yıllık Kara Plan!

Benim canım ülkem! Kim bilirdi böyle olacağını ve bu şekilde yorumlayacağımızı yaşanan onca ahvalin üzerine. Hayatı erteleyerek bizler geleceği kimlere emanet ederek yaşayacaktık ki? Kimler bizim ve bizden sonra ki neslin geleceğini kuracaktı ki? İktidar olmak isteyen ancak idealleri olmayan hükümet sevdalılarımı? Kim bilebilirdi onca eleştirimin üzerine, böylesine pişmanlık naraları atacağımı? Yada kim bilirdi ki bu ülkenin hainlerinin meclis koltuklarında yer kapacağını? Kim bilirdi ki varlık için de yokluk çekeceğimizi? Yada kim bilebilirdi enerji dolu günlerin üzerine halsiz düşeceğimizi.

Karanlığı temsil etmek yada bu doğrultuda emir altında hareket ederek bu güzelim vatana yeniden gömlek giydirileceğini kim tahmin edebilirdi? Bu vatan bugün de sahipsiz ve başıboş muydu? Sitemim ne kemalist kesime nede milliyetçi geçinenlere. Sitemim onca göz yaşı döken ananın üzerinden pek bir zaman geçmemesine rağmen, takım elbise giymiş teröristlere oy verenlere! Sitemim kendi benliğinden özünden uzaklaştığını her fırsatta dile getirsemde bir titreyip kendine gelemeyen bu vatanın evlatlarına ya da evladı sandığımız insanlara. Bazen karanlığın sonunda kocaman bir aydınlık belirir umut eder de bu ümmet onu bekler ya işte bizde hakkı hakikati bekliyoruz artık. Onca yaşanan hadiseden sonra bu millet kendine gelememiş ve kendi karın ağrısından dolayı gidip başından büyük işlere kalkışmışya onadır sitemim. Ben diyerek hareket etmek ne büyük bir bencilliktir. Sırf bir düşmanlıktan dolayımıdır bunca yaşanan saçmalıklar. Siz bilmiyor musunuz ki bunlar böylesine bir ahvalin içerisinde kendi bildikleri yoldan şaşmayacağını, siz kancığın insan olduğunu, hainin vatan sever olduğunu hala hür iradenizle yorumlayabiliyor musunuz? Türkiye öyle bir geçmiştir ki atasını, ecdanını, geçmişini herkes korkuyla anar ve hatırlar. Ben gaflete kapılarak olur olmaz saçmalıklara taktım. Geç anladım küçük meselelerin bizi yoldan ayırdığını, geç anladım düşmanın dostlarımızdan çok olduğunu, geç anladım rahatın bize battığını! Bugün dünden farklı olmasının sebebi ne olursa olsun vatan haini takım elbiseli teröristlerin mecliste olmasıdır. Bunun bu vatanın birçok evladı da farkındadır. Kendini bilmez sanatçı takımı, israil yada amerikanın köpeği parti, dernek yada medya mensubu bazı grupları, insanları ayırarak belirtiyorum. O ahmak sürüsünün gözünden bu vatanın birşey ifade ettiğini düşünmüyorum. Gel gelelim HDP denilen terörist partisine oy verenlere sitemlerimi ifade etmeye çalıştım. Seçim sonrası ve günümüz HDP ne tür bir zafer şarhoşu olmuş bunları ifade edelim. Öncelikle elde edilen zaferin ne şartlar altında ve nasıl bir tehditle elde edildiğini ve güneydoğuyu kapsayan bu kanserin nasıl türediğini aşağıdaki video ile hemen kısaca bir özetleyelim.

https://youtu.be/8PYqdpewB2U

Bu manzara ne tür bir zaferin göstergesidir. Böylesine cahil bir koyun sürüsünün zorbalıkla ne elde edeceğini düşündüklerini merak ediyorum. Eminim Selo başkanları bunlara böyle bir talimat vermemiştir ve bireysel olarak yaşanan bir olaydır. Eğer böyle düşünen bir başka cahil sürüsü varsa topunuz gerizekalısınız demektir üzülün! Bunu geçtim her türkü zorbalıkla Van gibi bir vilayetide kendi safınıza çekti gibi göründünüz. Bunca yapılan işin üzerine ben inanmıyorum Van insanının isteyerek nankörlük yaptığına.

HDP bugün doğuda seçim sonrası yaşananlara açıklık getiriyormu hayır nedeni zaten böylesi bir kaos ortamının planlanmış olması. 100 Yıllık plana gelecek olursak neleri kapsıyor bunları inceleyelim. Güneydoğuyu kendi hakimiyeti altına alarak başkent sınırlarına kadar kendi iradesini oluşturarak belirli bir toprak bütünlüğü elde edip Kominist Kızıl Kürdistan denilen yeni bir devlet politikası inşaa etmeye çalışıyorlar. Bu devlet planının 100 yıl gibi bir zamana dayandığı, Proleterya’nın göstergesi ve harekatı olan bu adım, Amerika ve İsrail iş birliği ile ele alınıp, Suriye’ye kadar uzanan bir toprak bütünlüğünün sağlanmasıdır. Güneydoğu da kurulacak bir özerklik ile PKK’nın terörist listesinden adı çıkarılarak devletleşmesine zemin hazırlanacak. Bu planlamalar doğrultusunda yoğun propagandalar yapılarak dünya’ya iyi tanıtılacak ve Türkiye’deki seçim sonrası söz hakkı nedeniylede temel adım aşılmış olacaktı. Diyarbakır’a ve beraberindeki güneydoğu illerindeki hakimiyet ile birlikte, Suriye ve Irak gibi ülkelerdeki kardeşlerimizide kapsayan bu proje Kominist Kürdistan’ın kurulmasını sağlayacak. Stalinist, proleterya diktatörlüğü yönetimi ile acımasız, despot bir devlet anlayışı ile kurulacak. Bu adımlarda aşıldıktan sonra yapılacak ilk iş güçlü bir silahlandırma olacak. Oluşturulacak olan bağımsız Kürdistan’ın ordusu Rusya, Çin, Amerika, İngiltere, Almanya devletlerinin silahları ile donatılacak. Ağır silahlara sahip saldırgan bir ordu oluşturulacak. Kuzey kore ve Çin gibi birçok ülke bu devlete destek verecek. Oluşturulan bu yapı sonrasında Kominist Kürdistan’ın ilk hedefide tabi ki Türkiye olacak. Belki de birçok şehrimiz ağır bombardıman altında kalacak. Saldırılar hızla ilerleyerek adım adım Türkiye’yi yutmayı hedefleyecek. Ortadoğudaki hakimiyetin sağlanması için Kominist Kürdistan tarafından Türkiye topraklarında askeri havalimanları inşaa edilecek. Kurulan bu askeri üslerlede Derin avrupa anlayışı kendi kontrollerinde ciddi bir alana sahip olacak. Bu adım müslümanları toptan yok etme aşamasında ana hareket noktası olacak.

100 yılı aşkın bu adi planın müslümanlar üzerinde baskı kurarak tamamen yok edilmesine yönelik olduğunun ve tamamen bizim üzerimize oynandığının millet ne zaman farkına varacak? Şu bir gerçek ki biz Türk milleti olarak Türkiye’de yaşamak için yaşamayız. Rabbimizin rızası, namusumuz ve şerefimiz için yaşarız. Bu tür adice hazırlanan hiçbir plana bu vatan evlatları müsade etmeyecek ve karşı koyacaktır elbet. Bizim en büyük eksiğimiz günümüzde hala cahilce yapılan konuşmalara kanarak bir parti uğruna Türkiye’yi feda etmektir. Bu Allahın izniyle mümkün olmayacaktır ancak milletimizinde şuurlanması bazı konularda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Oyuna gelmeyin, takım elbise giymiş teröristlere kanmayın. Uyumayın! Hangi partinin gönüllüsü olursanız olun ama kahpe terörist çocuk katillerine kanmayın! Hadi selametle…

4 Yorumlar

 • Orhan
  26 Temmuz 2015 at 12:34

  Düşüncülerimi yazıya dökmüşsünüz Ramiz Bey. Tebrik ederim.

  • Ramiz
   27 Temmuz 2015 at 19:22

   Sitemimi dile getirmek istedim. Hele ki şu günlerde millet bu konularda şuurlanması gerekmektedir. HDP milletvekilinin pkk sizi tükürüğünde boğar cümlesinden sonra uyanmamız kendimize gelmemiz vergimizi bu şerefsizlere yedirtmememiz gerekiyor.

  • Ramiz
   27 Temmuz 2015 at 19:22

   Sitemimi dile getirmek istedim. Hele ki şu günlerde millet bu konularda şuurlanması gerekmektedir. HDP milletvekilinin pkk sizi tükürüğünde boğar cümlesinden sonra uyanmamız kendimize gelmemiz vergimizi bu şerefsizlere yedirtmememiz gerekiyor.

 • Erhan GENÇ
  6 Ekim 2015 at 22:39

  Allah devletimize güç kuvvet versin inşallah. Dış güçlerin , devletimizi karıştıran tüm pisliklerin sonu gelsin İnşallah..

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.