Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Ücretsiz E-Ticaret Karakteri [Aİ]

Yaratıcılık nedir merak edilen bir soru çünkü herkes için yaratıcılık kavramı aynı anlamı ifade etmiyor. Envato pazarını birçok tasarımcı biliyordur. Uzun zamandır proje geliştirip bu pazara girme niyetindeyim ancak destek verdiğim firmalar ve bulunduğum konum itibariyle pek bu işe vakit ayıramıyorum. Geçen yeğenimin incir[.]com furyasına dahil olduğunu öğrendim. Herşey tamam bi logo kalmış geriye. Yeğen için tasarladım elimde durmasınında bir anlamı yok siz değerli okurlarımda faydalanacaktır diye düşünüyorum. Tamamen vektörel bir tasarım olup dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

e-ticaret-ikon

İndir

 

12 Yorumlar

 • aydın musaoğlu
  21 Aralık 2014 at 08:46

  konuya tasarladığınız karaktar sanırım size benziyor , siteniz sağ tarafında bulunan resim size ait ise tabi, paylaşım için teşekkür ederim.

 • Serhat Demir
  21 Aralık 2014 at 13:27

  şahsen ben e-ticaret gibi bir sektöre girecek olsam ücretsiz bir logo kullanmam. sonuçta logo markanın yüzüdür. başka yerlerde de müşteri aynı logoyu görürse kuşkulanabilir. hele de kötü, ürün göndermeyen, kalitesiz sitelerde.

  • Ramiz
   21 Aralık 2014 at 21:55

   E-Ticaret sektörü için reklam yüzüde olabilir bu pek önemli değil. Logo için niyetlendiğim için logo dedim nerede nasıl kullanacağınız sizin hayal gücünüze kalmış.

 • Mustafa Başman
  21 Aralık 2014 at 17:56

  Çok güzel çalışma olmuş. Envato’nun sürekli müşterisi olarak bu tarz platformlarda daha fazla Türk olmasını diliyoruz tabi. Yeğeninize de başarılar ama incir.com furyasına katılıpda başarılı olana pek rastlamadım ben çevremde. Umarım başarılı olur.

 • Kaan Aykır
  21 Aralık 2014 at 18:08

  Böylesine güzel bir çalışmayı paylaşmanızda büyük incelik, umarın yiğeninizde online mağazacalık sektöründe başarılı olur.

 • Begüm Atalay
  21 Aralık 2014 at 20:00

  Çok özendim ya 🙂 Nasıl yapıyorsunuz? Her şey sıfırdan mı?

 • Yakup Yazıcı
  21 Aralık 2014 at 23:26

  Teşekkürler tekrardan kuzen çok iyi bir çalışma oldu 🙂

 • Ömer
  21 Aralık 2014 at 23:58

  Çok başarılı buldum tasarımınızı. Tebrik ederim. Umarım uluslararsı platformlarda da satış yapıyorsunuzdur. @Mustafa bey gibi envato üzerinde Türklerin çok iş yapmasından memnuniyet duyarım ben de. Neden bir hintli gibi olmayalım değil mi 🙂 Ne eksiğimiz var onlardan.

 • Hatice Kaplan
  23 Aralık 2014 at 12:33

  Merhabalar.Acaba isteğe özel karakter çizebiliyormusunuz ?

  • Ramiz
   23 Aralık 2014 at 12:49

   Tabi ki belirli bir ücret karşılığında neden olmasın.

 • Mustafa Kaya
  23 Aralık 2014 at 12:34

  Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. Firmanın sattığı ürünlere göre sepetin içine birşeyler eklenebilir. Bu arada incir hakkında ne düşünüyorsunuz. Ekmek çıkar mı 🙂

  • Ramiz
   23 Aralık 2014 at 12:50

   Gayet gereksiz bir furya bana göre. Geçmişin titanik saadet zinciri gibi incir.com’da şu mega holding zırvasıda.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.