Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Teknoloji Harikası Led Ampuller

Led Ampul standart Flamanlı  akkor ampullere kıyaslandığında pozitif bir özelliği vardır. Aydınlatma araçlarının dikey akışı, mekanı direk ışık alınmasını sağlamak suretiyle, klasik  olarak büyük oranda azaltır. Işık kaynakları içinde karanlık alan kalmaz.

Sonuç ise, çevreye yayılan ışık optimum şekilde dağılır ve enerji giderleri ve ışık kirliliği gibi bir durum meydana gelmez. Çok güçlü Lümen Değeri yüksek ışık kaynağı son derece elverişlidir. Konvansiyonel akkor floresan ampuller ve sodyum buharlı (ve cıva) lambaya oranla%50 ila 80, daha tasarruflu lambalara göre kıyaslandığında %10 ila 20 daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Uzun kullanım sürelerine bağlı kalarak, ampullerin devamlı hizmet kesintisinin arızalanmasına, hasar durumunda değiştirme gibi birtakım gereksinmelerin luzum olmamasına yardımcı olur, ve bakımla ilgili olarak harukulade tasarruf sağlamaktadır. Ampuller ortalama 50.000 saatten daha uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir, bu da yaklaşık günlük olarak 8 saat yanan bir ampulün kullanım süresi 17 sene olması demektir.

LED ampuller ısınmadaki farklılıklara ve vibrasyona karşı daha sağlamdır. bu da kullanım esnasında herhangi bir kesinti olmamasını sağlar. Floresanların veya sodyum buharlı lambanın aksine, T8,T5 Floresan aydınlatma araçları çok çabuk devreye girer ve -30 ºC’yi bulan düşük ısılarda bile en iyi parlaklığı ve renk algılamalarına çıkabilmesi için bir çalıştırma zamanına gerek duymazlar.

Led  ampul fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

https://www.silverled.net/urun-kategori/led-ampul-urunleri

Led Wallwasher İle Mekanı Güzel Kılın

Dünya genelinde teknoloji hızla ilerlemektedir. Bunlardan biri de led Wall-washer aydınlatma bu ürünler bir çok alanda iş yeri endüstriyel alanlarda makine ve tezgahlarda evlerimizde merdiven başları ,gizli havuz, barisol, tavan, havuz, bahçe ve çim ve ışıklı duvar boyama olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır.

Wall washer Renkli uzakta kumandalı olan 3 W ve 1 Wattlık özelliklerde görsel amaçlı duvar boyamalarında renkli  duvar aydınlatmalarda  kullanılır. Bunun nedeni daha uzak  mesafe gibi farklı alanlara taşınması icap edebilir. Işığın daha uzak bir  mesafeye taşınabilmesi için üzerine yerleştirilen ve çeşitli açıları olan büyüteç tarzı lens ler,le mümkündür.

Bir 3 w power Led lensleri 5°C, 15°C, 20°C, 35°C, 55°C  derece ye kadar ışık açılarını yayan lensler kullanılarak ışığın daha uzak mesafeye taşınabilmesi için bu ekipmanlar ürüne takılır. aydınlatmalarda  kullanılan Beyaz renkli olanlar özellikle 60°C ve 120°C olarak uygulandığında   sıcak ve soğuk beyaz renkli  ve 3 W 1 W ledler genelde lensli veya lenssiz olarak bu açılarda üretilmektedir.

Led  ampul fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.silverled.net/urun-kategori/led-wallwasher-urunleri

 

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.