Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Lipton #Konuşalım Artık Etiketiyle Paylaştığı Türk Televizyon Tarihinin En Uzun ve En İlginç Reklamı

Yıl 2018 oldu ve ben hala blogumda bu yıl içerik yazamadım. Hatta 2017 yılındada yazamadım. Neden? Geçen yıl Blogger meclisine bir ağırlık çöktüğü gibi elbette banada bir ağırlık çöktü. Çökmüş öyle diyorlar. İş hayatının hengamesinden blogumu boşladım. Dün akşam kazara TV8’de O ses Türkiye’yi izlerken denk geldiğim reklam vesilesiylede hem biraz yazı yazayım derdimi anlatayım hemde bu değerli reklam çalışmasını paylaşayım dedim.

24 Ekim 2016 tarihinde Dünya’ya gelen Ahsen bebeğimizden sonra 2017 yılım tamamen kızıma vakit ayırmakla ve işten arta kalan vakitlerimde her geçen gün gelişimini izleyerek geçti. İyide oldu. ‘Baba olmak’ başlıklı bir yazı yazacaktım, bunu bile yazmaya üşendim yani durum o kadar hem kötü, hemde iyiydi geçen yıl. Ama herşeye rağmen ölmedikya buradayız! İlerleyen günlerde bu konuya ayrı bir başlık açacağım için belki denk gelmediğinizi düşünerek günümüzü biz insanlığı an itibariyle anlatan sosyalleşmekten ne kadar uzak olduğumuzu ve kaldığımızı bizlerin yüzüne yüzüne vuran bu güzel reklamı paylaşmak istiyorum. #Konuşalım Artık ; bu etiket bana aslında güzel bir mim oluşturmamada vesile olacak. Çok yakında fazla arayı açmayacağım…

2 Yorumlar

  • Veci
    23 Ocak 2018 at 14:23

    Uzun süredir içerik paylaşmıyorsunuz yeni makalelerinizi bekliyoruz 😉

  • Jasmin
    1 Nisan 2020 at 17:44

    Garip bir şekilde kitlendim izledim 🙂

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.