Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Canlı Yayın Akışını TVPort İle Yaşayın!

Evet! Girişimcilik nedir? Bence girişimcilik; İnsanın düşünsel emeğinin ekonomik değere dönüşmesidir. Bunun yanında aynı zaman da özgün ve benzersiz olması gibi somut değişmeyen kavramlar vardır.

Ancak özgün olma fikrine katılsamda, benzersiz olması konusuna hiçbir zaman katılmadım katılmayacağım. Tamam Amerikayı yeniden keşfetmemiz gerekmiyor  ki onu zaten keşfeden keşfetmiş! Ancak benzersiz bir girişimci için benzersiz olması kural olarak sayılmamalı. Bence varolan bir ürününde değişime ve yenilenmeye ihtiyacı vardır. Mühendis kafasıyla iş yapmamalı tamamen fikir çıktığı gibi beta açılışı ile değerlendirilmeli. Televizyonun canlı yayın akışı takip edebilmemiz için onlarca web projesi mevcut. Ancak günümüz trendleri ile alakası olmayan gayet bana göre zevksiz çalışmalar bunlar. Bu konuya flat tasarım yapısı ile çözüm üreten TVPort isimli yeni bir web projesi var. Tvport ulusal televizyon kanalları, canlı yayın akışı ile internet kullanıcılarına hizmet veren bir web projesi. İçerisinde değerli içerikleri barındıran TVPort Kanal Reytingleri  konusunda da kullanıcılarına güncel bilgileri veriyor. Siz de  TVPort’a üye olarak canlı TV izleme keyfini ve kolaylığını yaşayabilirsiniz.

3 Yorumlar

 • Meliha Can
  26 Aralık 2014 at 00:17

  Blogta yazılarınız neden bu kadar uzun arayla yazılıyor 🙂 Daha sık paylaşımlarınızı bekliyorum. Konuyla alakasız oldu ama kusura bakmayın 🙂

 • Orhan Gülay
  26 Aralık 2014 at 00:43

  Teşekkür ederim sayenizde böyle güzel bir site olduğunu öğrenmiş olduk. Bugün kurtlar vadisini izleyecektim kanalın sitesine girdim izleyemedim, tvportu açıp baktım. Sorunsuz takılmadan diziyi izledim, herkese tavsiye ederim.

 • Arzen Canik
  26 Aralık 2014 at 18:52

  TVPORT gerçekten mükemmel bir sistem olmuş. Yayın akışlarını artık bu sistemden takip edebilrim.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.