Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Envato Ücretsiz 2015 Mart Ayı İçerikleri

Envato’yu birçok tasarımcı gayet iyi biliyor. Tasarım’ın membaı’da diyoruz bir Envato’ya. Her ay düzenli olarak bütün market kategorilerden 1 tanesini ücretsiz tasarımcılarına sunuyor. Bende sizler için Mart ayının ücretsiz çalışmalarını derleyeyimde kullanıcılar için güzel bir haftasonunun hediyesi olsun dedim. Araştırmak aramak istemeyenler için bütün market kategorilerinin ücretsiz çalışmalarını aşağıda bulabilirsiniz.

ThemeForest : LandX

landx-theme

CodeCanyon : readyChat – PHP/AJAX Chat Room

readychat

VideoHive : 2 In 1 Social Network Logo Reveal

AudioJungle : Countdown Opener

countdown-open

GraphicRiver : Days of Steel – Style Pack 1-

daysofsteel-pack

PhotoDune : Nature

nature-photo

3DOcean : Cinema 4D Abstract Material Kit

3docean-material-kit

ActiveDen : Mine FlipBook

mane-flipbook

 

4 Yorumlar

 • Berkay Taş
  10 Eylül 2015 at 23:38

  Ramiz abi, merhaba sen beni tanımıyorsun ama ben çok iyi tanıyorum seni 🙂 Ya bu Envato’nun ücretsiz içeriklerini nereden güncel takip edebilirim? Ve indirirken giriş yapmam lazım mı? Ayrıca şu codecanyon eklentilerini türkçe anlatan bir yer biliyor musun? Sadece fotoğraflardan anlamaya çalışıyorum ingilizcem pek iyi değil ve translate de saçma çeviriyor anlaşılmıyor 😀

  • Ramiz
   11 Eylül 2015 at 00:52

   Merhaba Berkay, Valla düzenli olarak ben takibini sağlayıp paylaşımları yapıyordum ama bu aralar pekte vakit bulamıyorum bunun için. Envato sitesi haricinde pek düzenli paylaşan yok ama bununla alakalı sabit bir takvim ayarlaması yapacağım. Blogumdan takip edebilirsin. Türkçe kaynağa gelecek olursam eğer, sanırım hiç yok.

 • haan basri
  20 Nisan 2016 at 00:41

  ramiz bey iyi çalışmalar diliyorum
  ben envato sitesinden birçok dispiletion action effect indirdim fakat uygulama yapılamıyor. oldukça ödeme yaptım ama sonuç alamadım ayrıca bu konuda iletişim kurmam gereken yeride bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz .effectleri kullanabilmek istiyorum çünkü . kolay gelsin

  • Ramiz
   20 Nisan 2016 at 09:19

   İletisim bölümündeki mail adresime örnek olarak bir effect dosyası atarsan inceleyeyim.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.