Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Turkish Bank EFT Saatleri

Ortaklar zincirine dayanarak kurulan ve ülkemizde 1982 yılından beri faaliyette bulunan, ülke genelinde de 13 şubesi bulunan Turkish Bank, şubelerinden, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üzerinden EFT hizmetleri vermektedir. Turkish Bank’ın şube ve ATM noktalarının sayıları az olduğu için Turkish Bank ile EFT yaptırmak isteyenler 0212 3737373 numaralı Turkish Bank müşteri hizmetlerinden EFT hizmetleri alabilir. Yine Turkish Bank’ın internet bankacılığı üzerinden de EFT saatleri içerisinde para transferleri işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkish Bank internet bankacılığı ile vereceğiniz düzenli EFT talimatlarıyla vergi, fatura, kira, kredi, kredi kart borçlarını ödeyebilirsiniz.

Turkish Bank EFT Hangi Saatler Arasında

Turkish Bank, EFT saatlerini 09.00 ve 17.00 saatleri olarak belirlenmiştir. Bu saatler arasında yapılan tüm EFT işlemleri gün içersinde 15 – 20 dakika gibi bir süre de diğer bankaların hesabına aktarılmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayın Ayrıca TL cinsinin yanında döviz cinsinden de EFT hizmeti vermektedir. 16.00’dan sonra ki EFT işlemleri ise en yakın mesai gününde işleme alınacak ve ilgili hesaba aktarılacaktır. EFT’de meydana gelecek aksaklıklarda Turkish Bank telefon bankacılığını arayarak EFT takip bilgisi alabilirsiniz. Yine yanlış gönderilen veya iptal edilmek istenilen EFT’ler telefon bankacılığı aracılığıyla, kullanıyorsanız internet bankacılığını kullanarak iptal ettirme imkanınız bulunmaktadır.

Turkish Bank EFT Ücretleri

Turkish Bank’ın şubelerinden yapılacak 1.000 TL’lik EFT işlemleri için 40 TL, 5.000 TL’ye kadar olan EFT işlemlerinde ise 60 TL EFT komisyon ücreti alınmaktadır. Yine 100 TL’ye kadar olan EFT işlemleri için %0,4 oranında EFT komisyon ücreti alınmaktadır. Turkish Bank internet bankacılığı ile yapılacak olan EFT işlemleri için 3 TL, 16.00’dan sonra ki Geç EFT’lerde ise 5 TL komisyon ücreti alınmaktadır. 0212 3737373 numaralı Turkish Bank müşteri temsilciliklerinden yapılacak EFT işlemlerinde ise normal EFT saatleri içinde yapılacak EFT işlemlerinde 10 TL ile 25 TL EFT komisyon ücreti alınmaktadır. 16.00’dan sonra ki telefon bankacılığıyla yapılan EFT işlemlerinde ise ekstradan 5 TL daha talep edilmektedir.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.