Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

ASUS ZenFone 5 Ekran ve Cam Değişimi

ASUS ZenFone 5, başta Android akıllı telefon kullanıcıları olmak üzere hemen her seviyeden ve her kesimden kullanıcının merak ettiği modeller arasında gösteriliyor. Özellikle de fiyatıyla dikkat çeken cihaz, söz konusu fiyatın karşılığını ve hatta daha fazlasını vermeye çalışıyor.

asus-zenfone-5-ekran-degisimi-mobilclinix

5 inçlik ekran büyüklüğü ve söz konusu ekranda yer alan HD çözünürlük sayesinde küçük ekranı tercih etmeyen ancak çok büyük ekran da sevmeyen kullanıcıların ilgisini çekebilen ASUS ZenFone 5, tatmin edici donanım ve tasarım özelliklerine sahip. Bilhassa fiyat performans cihazı almayı tercih eden ve satın alırken buna dikkat eden kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören model, yeterli sayılabilecek bataryası ile birlikte uzun süreli kullanımı da karşılayabiliyor. Cihazın özellikleri günümüz koşulları için çok yüksek olmamakla birlikte birkaç cümle önce belirttiğimiz gibi fiyat performans düşkünleri tarafından kesinlikle görmezden gelinmeyecek bir konumda bulunuyor. Tüm bunlar ASUS ZenFone 5 modelinin hem ülkemizde hem de yurt dışında ciddi miktarlarda satış yapmasına da vesile oluyor. Ancak bu başarı ve yoğun kullanım ile birlikte ortaya çıkan teknik servis konusu da dikkat çekici.

ASUS ZenFone 5 ekran değişimi, kullanıcıların teknik servise gitmelerine neden olan en sık olaylardan biri. Çok yoğun bir şekilde kullanmaya da bağlı olarak çeşitli nedenlerle telefonun elden ya da masadan kayıp düşme riski de artıyor. Sert zemine çarpması halinde ASUS ZenFone 5 ekranı, üzerinde Corning Gorilla Glass 3 koruma teknolojisi bulunmasına rağmen parçalanabiliyor, çizilebiliyor ya da çatlayabiliyor. ASUS ZenFone 5 cam değişimi şeklinde ortaya çıkan şikayetler sonucunda ASUS teknik servis biriminin kullanıcı kaynaklı olarak görmesi vesilesiyle yüksek miktarda tamir faturası çıkabildiği de söyleyebiliriz.

ASUS ZenFone 5 Ekran Değişimi için MobilClinix

MobilClinix, ASUS ZenFone 5 ekran değişimi ve cam değişimi başta olmak üzere diğer ASUS modelleri ve neredeyse tüm popüler akıllı telefonların yanı sıra tablet bilgisayarlar için de tamir hizmeti veren profesyonel bir şirket. Sahip olduğu uzman kadro ve güncel ekipman ile birlikte ortalama 45 dakika içinde cep telefonu tamiri yapabilen şirket, ülkemizin yaklaşık 26 farklı noktasında bulunan şubeleri sayesinde ulaşılması da kolay bir firma olarak kendini konumlandırabiliyor. Bu kapsamda hizmet almak isteyen kullanıcılar http://tr.mobilclinix.com/ adresi üzerinden gerekli tüm bilgilere ulaşabilirler.

Bir cevap yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.