Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Okul Mobilyaları

Okullarda Konfor

Eğitim ortamını etkileyen hususların başında eğitim mobilyaları gelmektedir. Büroseren okullar, eğitim kurumları, etüt merkezleri, yurtlar ve eğitim amaçlı kullanılan her ortamda çözümler oluşturmaktadır. Eğitim gören her yaştan kişinin eğitim gördüğü konulara yoğunlaşabilmesi için rahat ve konforlu ortamda oturmaya ihtiyacı vardır. Aynı zamanda eğitim için kullandığı yüzeyin yeterli büyüklükte ve tüm eğitim destek malzemelerinde ergonomiye uygun olması gerekmektedir. Yurt içi ve yurt dışında pek çok başarıyla teslim edilmiş ürünler ile bu alanda liderliğini kanıtlamış firma bürotime eğitim mobilyaları ile tecrübe ve kalitesini de bu alan aktarmaktadır.

Eğitim mobilyası bilgi ve tecrübe gerektiren bir alandır. Bu alanda eğitim kurumlarına ücretsiz mimari desteği sayesinde istenen şekil, renk ve dizaynda bürotime eğitim mobilyası ihtiyaçları karşılanmaktadır. Okul sıraları konusunda sağlam ve kullanışlı modellerle ihtiyaçlara çözüm sağlamaktadır. Okullarda kullanılan malzemeler uzun süre kullanılması ve kullanan kişilerin hareketliliği daha fazla olacağı için hasar görmesi, evsafının bozulması durumları ortaya çıkabilmektedir. Sınıf ve amfi mobilyaları alanında geniş ürün seçeneğinin yanı sıra yedek parçalarında sunulması ile hasar gören malzemeler kısa sürede tedarik ederek çözüm sağlanacaktır.

Okul öncesi dönemden yetişkinler tarafından kullanılacak eğitim ortamlarına kadar geniş ürün yelpazesinde eğitimle ilgili her türlü mobilya tedarik edilerek eğitim ortamında konsept oluşturulmasına olanak sağlamaktadır. Oluşturulan konsept desteklenmesi yeni ihtiyaçlar doğduğunda, değişmesi gerektiğinde kısa sürede tedarik edilebilerek ürün devamlılığı sağlanmaktadır. Eğitim mobilyaları konusunda ulusal ve uluslararası kalite standartlarını sağlayan kaliteli ve sağlıklı ürünlerle eğitimin her alanında destek vermektedir.

Yurt mobilyaları, binaya ve ihtiyaca uygun mobilyalar ile oluşturulmak istenen yurt mobilyaları ve konsepti oluşturulması sağlanmaktadır. Yurt mobilyalarında sağlam, kaliteli, ergonomik yatak, çalışma masası, komidin, soyunma dolabı, çalışma masaları mevcuttur. Dinlenme ve çalışma konusunda gerekli tüm kolaylıklar yurt mobilyaları sayesinde sağlanacaktır. Çalışma ve dinlenme ortamını birbirine entegre edilerek kullanım amacına göre tam anlamıyla fonksiyonellik sağlar. Bu sayede çalışma esnasında çalışmaya odaklanarak, dinlenme esnasında dinlenme sağlanacaktır. Yurt mobilyalarında istenen konsept oluşturulduğunda 8 yıl ürün devamı desteği sağlamaktadır. Bu sürenin sonunda ihtiyaç olması durumunda üretim yapılarak ihtiyaçlar karşılanmaktadır.

Eğitim Mobilyalarında Aranan Özellikler

-Mobilyaları kullanacak yaş grubunun ergonomisine uygun olmalıdır.

-Destek yüzeyleri dayanıklı madde ile direnci arttırılmış olmalıdır. Çizilme, yıpranmaya dayanıklılığı artırılmalıdır.

-Okul sıralarının altları yanı eğitim faaliyetini kolaylaştırmalıdır.

-Oturulacak sandalye, oturak yeterli rahatlığı ve sağlamlığı sağlayarak ilginin eğitime odaklı olması sağlanmalıdır.

-Okul mobilyalarının omurgaları yeterli dayanıklılığa sahip olmalıdır.

-Laboratuvar ürünleri ile konferans salonlarında ihtiyaçları destekleyecek ürünler olmalıdır. -Okulda mevcut ürünler birbiri ile uyumlu olmalıdır.

-Okul mobilyalarının devamı sağlanmalıdır.

Büroseren okul mobilyaları tecrübelerini eğitim faaliyetinin hizmetine sunmaktadır. Okullar ve yurtlar için kaliteli, ergonomik, dayanıklı ürünler sunmaktadır. Okul mobilyalarında olabilecek tüm ihtiyaçlar ücretsiz tasarım desteği sunulmaktadır. https://buroseren.com/tr/egitim-mobilyalari/2/Kategori sayfasını ziyaret ederek tüm eğitim mobilyalarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.