Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Matbuu İle Artık Herkesin Bir Matbaa’sı Var!

Matbuu, 1980 yılından günümüze dayanan matbaacılık ve basılı yayınlar deneyimleri ile modern teknolojiye ayakmatbuu uydurmuş ve gelişen teknolojiler ile birlikte işinizi e-ticaret’e taşımış online matbaa’dır. Sahip oldukları deneyimleri online ortamda matbaa ihtiyacı olan kullanıcılara ve tasarımcılara sunan Matbuu, 2012 yılında kurulmuş. Araştırma ve yazma gereği duydum çünkü bende hizmetini kullanan biri olarak oldukça memnunum Matbuu firmasından. Hizmet kalitesi, zamanında teslimat yapmalarıda etkileyici.

Matbuu’yu sıradan bir e-ticaret sitesinden ayıran en büyük özelliği online ortamda yapmış olduğunuz tasarımları sunmanız ve matbaa hizmetinden faydalanmanız. Müşterilerim için özellikle tercih ettiğim tek online matbaa diyebilirim. Neden her tasarımcının online bir matbaası olmasın ki? Ben şahsen müşterilerime dijital ortamdaki işlerle kalmayıp baskı işlerinide Matbuu’nun hizmet kalitesine olan inancımdan dolayı güvenerek yapabiliriz, diyebiliyorum. Müşteriye bu hizmetin teminatını vermemdeki en büyük etken de bu nokta da tabi ki Matbuu‘dur. Baskı işlerindeki yüksek kapasiteye sahip olan ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikalara sahip olarak bir şirket olduğunu biliyorum. Belirttiğim gibi eğer vermiş olduğunuz tasarım işinin üretim kalitesini, üretim hızını önemsiyor ve müşterilerinize karşı mahcup olmadan hızlı bir şekilde işlerinizi teslim etmek istiyorsanız eğer kesinlikle Matbuu’yu tercih etmelisiniz. Tasarımcı olarak çok faydasını gördüğüm ve müşteri edindiğim Matbuu ile daha çok kazanacağımızı düşünüyorum. Kaliteli hizmeti herkes satın almak ister. Tasarımcı için genellikle müşteri müşteriyi getirir diye bir kavram var iyi, kaliteli iş yaptıktan sonra. Sizde dijital iş teslimleri ile yetinmeyip müşterilerinizin baskı işleri zahmetinden kurtulması ve daha çok kazanmayı düşünüyorsanız Matbuu’yu bir inceleyin derim.

Mevcutta standart tasarım işleri dışında birçok alternatif hizmetleride mevcut. Standart dediğim, kurumsal kimlik, kartvizit, broşür, davetiye gibi işlerin haricinde hizmetlerinide faydalanmanız adına sizlerle paylaşmak istiyorum.

Fotokitap

Fotoğraflarınız Hayat Buluyor

fotokitap

Sevdiğinize verebileceğiniz anlamlı bir hediye istiyorsanız bu hizmet tam da size göre. Anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz kareler her zaman başucunuzda yer alsın istiyorsanız eğer Matbuu’nun fotokitap hizmeti ile hayal ettiğiniz tasarladığınız albümleri basılı olarak alabilirsiniz. Aynı zaman da fotoğrafçılarında oldukça işine yarayacak büyük bir kolaylık olduğunu düşünüyorum.

Kişisel Ürün Tasarımları

size-ozel-hediyeler

Kişisel ürün tasarımları konusunda ki baskı hizmetlerini inceleyecek olursak eğer, Ajanda‘dan takvim‘e, mouse pad‘den duvar saatine kadar birçok özel tasarımı yaptırma imkanı sunuyor.

Bence sahip oldukları bütün sorumlulukların altından kalkmayı başaran mükemmel bir online matbaa hizmeti. Vermiş olduğu hizmetlerle güven veriyor. En uygun fiyatlarla en kaliteli baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş Matbuu.com ile “artık herkesin kendi matbaası olsun!”

Ayrıca tasarımcılar için güzel yazıları konu alan benimde sık takip ettiğim www.matbuu.com/blog‘u takip etmenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.