Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Konuşarak İngilizce Bağlaçları Öğrenin

İngilizce dili öğrenmenin günümüz değerlerinde son derece büyük bir yeri bulunur. Bu değerlere bağlı kalarak da İngilizce dilini öğrenmek gerekir. Her bireyin İngilizce öğrenmesi hem iş yaşamında hem de sosyal yaşamında çok önemlidir. İngilizce eğitimi veren kuruluşlarda ağırlık olarak İngilizce Bağlaçlar konusuna değinilmektedir. Bu konu başlı başına çok önemli olduğundan dolayı İngilizce dili öğrenmek isteyenlere öncelikli olarak bağlaçlar konusu öğretilmeye çalışılır. Bunun nedeni ise, bağlaçlar yardımıyla cümle kurabilmek daha kolay bir hal almasından kaynaklanmaktadır. Kolayca ve hızlı bir şekilde cümle kurmak isteyen kişilerin bağlaçları öğrenmesi bu eğitim için en ideal olanıdır. Bu nedenle gereken eğitimi tamamlamanız ve düzgün bir İngilizce eğitimi görmeniz için bağlaçlar konusuna dikkat etmelisiniz. Bağlaçlara kısa olarak örnekler vermemiz gerekirse eğer şu şekilde özetleyebiliriz; ‘and’, ‘but’, ‘or’, ‘for’ gibi bağlaçlar İngilizce dersinde öncelikli olarak öğretilenlerdir ve kesinlikle öğrenilmesi gerekir. Bu konuların önemini zaten İngilizce derslerine başladığınızda daha detaylı görmüş olacaksınız. Kısacası bağlaçlar konusu, cümle kurabilmek için son derece önemlidir.

Atalarımızdan biz Türklere kalan sözler olduğu kadar İngilizlere kalan sözler de vardır. Bu sözlerin Türkçe karşılığına baktığımızda da son derece anlamlı ve etkileyici sözler olduğunu görüyoruz. Şimdi de sizlere İngilizce atasözlerini aktaralım. Bu sözlerin yanında Türkçe karşılığını da sunarak daha açıklayıcı bilgiler verelim. Öncelikle kısa atasözlerinden başlayalım. ‘The way to a man’s heart is through his stomach’ atasözünün dilimizce karşılığı ‘Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer’ olarak belirtilir. Yani dilimizden olan atasözlerini İngilizce diline çevrilmiş halini de görebiliyoruz. ‘Where there’s a will there’s a way’ atasözünün karşılığı ise, ‘Eğer azim var ise her zaman bir yol bulunur.’ Şeklinde çevrilmektedir. Diğer bir atasözü ise, ‘Every man is his own enemy’ atasözünün çevirisi de ‘İnsan kendisinin düşmanıdır.’ Şeklindedir. Kısacası İngilizce dilinin atasözlerini öğrenmek için ve daha fazla bilgi alabilmek için sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Daha detaylı bilgileri sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.
İnternet üzerinden İngilizce öğrenmek isteyenler, gelişen teknolojiyle birlikte rahata kavuştular ve büyük bir hizmet alıyorlar. Bu teknolojik gelişme İngilizce dilinin daha çok öğrenilmesini sağlamış ve dil öğrenme oranının artmasına vesile olmuştur. Online İngilizce Eğitimi hizmetini sitemizde sunuyoruz. Bu eğitim sayesinde daha kolay ve daha zahmetsiz bir şekilde İngilizce dilini öğrenmiş oluyorsunuz. Ayrıca sormak istediklerinizi ya da bilgi almak istediğiniz konuları da tarafımıza yöneltebiliyorsunuz. Bu tür gelişmeleri dil öğrenmek isteyenlere sunarken aynı zamanda internet üzerindeki İngilizce derslerinin de gelişmesini sağlıyoruz. Kısacası günümüz dünyasında dil öğrenmek bu kadar zahmetliyken çok daha kolay bir sistem geliştirildiğini sizlere önemle belirtiyoruz. Bu gelişmelerden faydalanmak isteyenleri ve daha kolay bir şekilde dil öğrenmek isteyenleri ise sitemize davet ediyoruz. Çevremizde dil öğrenmemiz için aslında pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden yararlanamıyorsanız ya da zamanınız buna olanak vermiyorsa eğer, sizlere de online dil eğitimini tavsiye ediyoruz. Bu eğitimlerin gelişen teknoloji yardımıyla sağlandığını da ayrıca belirtmek isteriz. Teknolojinin her konuda yardımımıza koştuğunu günümüz şartlarında görebiliyoruz. Dil eğitiminde de aynı şekilde pek çok kolaylık sağladığı aşikârdır.

Bir cevap yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.