#EvdeKAL

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

İş Öğrenme Süreçlerini Hızlandıran Online Eğitim Platformu Hi E-Learning

Bilgiye insanlık tarihinin hiçbir döneminde olmadığı kadar kolay erişim sağladığımız bir dönemde yaşıyoruz. Geçmişte internetin olmadığı yıllarda insanlar dünya üzerinde ne olup bittiğinden habersiz, hangi kültürlerin hangi canlıların yaşadığını bilmeden ömürlerini tamamlıyorlardı. Şimdi ise bilgiye saniyeler içerisinde erişim sağlayabiliyoruz.

Dünya’da hızla gelişen sektörlerin başında gelen online eğitim sektörü, Türkiye’de henüz yeni gelişen bir sektör. Dijital üniversiteler olarak nitelendirdiğimiz online eğitim kanallarıda Dünya’da hızla yaygınlaşmaya devam ediyor.

Bireysel ve kurumsal alanda hizmet veren birçok eğitim platformu mevcut. Şirketlerin özellikle personel oryantasyon süreçlerinde iş öğrenme süreçlerini hızlandıran, çalışanların çok yönlü gelişimine katkı sağlayan mikro online eğitimler sunan kurumsal çözümler üreten online eğitim platformlarıda var.

 

Kurumsal Online Eğitim Platformu Hi e-learning

Hi e-learning özellikle kurumlar için online eğitim hizmeti sunan bu süreçleri oyunlaştırarak kurumların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyor; içerik ve hedef kitleyi göz önünde bulundurarak en uygun yöntemlerle eğitimler hazırlıyor. Bu metot sayesinde çalışanların performansını artırmaya ve öğrenim süreçlerini hızlandırmaya, kurumsal hafızanın güçlenmesine olanak sağlıyor. Eğitim süreçleri yalın bir dille uzman eğitmenler tarafından anlatılırken, grafik animasyonları ile de zenginleştiriliyor. Görsel hafızanında gücünü kullanan hi e-learning yeni anlatım yöntemleri ile kurumlar için tercih edilebilecek yeni nesil eğitim platformlarından biri.

 

Kurumlar için sunulan eğitim süreçleri nasıl takip edilir?

lms-online-eğitim

LMS – Eğitim Yönetim Sistemi

Kurumsal eğitim süreçlerinde eğitimlerin planlamasını, takip edilmesini ve raporlamasını yapan yönetim sistemidir. LMS sayesinde İK sistemlerine entegre olabilen ve SCORM standardıyla, manuel işlemleri ve olası hataları minimuma indiren ve verimli çalışma imkanı sunan yönetim sistemidir.

Siz de kurumunuz için eğitim çözümleri arıyorsanız Hi e-learning online eğitim platformunu incelemenizi tavsiye ederim. Eğitim süreçlerini eğlenceli hale getirirken aynı zamanda personelin gelişim süreçlerini de kim takip etmek istemezki! Eğitim platformunun linkini belirtiyorum teknik detayları için sitesini inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

www.hielearning.com/tr

Bir cevap yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.