Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 Başlıyor!

İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri Başladı

indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014 ve 2015’ in ardından bu yıl 3. defa sizlerle. Yarışmaya 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamaların katılabiliyor.İster bireysel isterse 3 kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz ‘’ indir.com Mobil Uygulamalar Yarışması 2016’ da ‘’ birbirinden güzel ödüller sizleri bekliyor.

Geliştirdiğiniz uygulama ile kendinizi daha geniş platformlarda duyurma fırsatına sahip olacağınız yarışmaya, İOS ve ANDROİD sistemli mobil uygulamalar ile katılabilirsiniz.

2016 YILINDA 2 YARIŞMA VE 2 ETKİNLİK DÜZENLENİYOR!

Geçen yıllardan farklı olarak bu sene herkesin katılabildiği yarışma haricinde, sadece üniversite öğrencilerinin katılabileceği yeni bir yarışma ile 2 yarışma ve 2 etkinlik düzenleyen indir.com, mobil uygulama alanında gençlerin ileriye dönük hayallerinin gerçekleştiriyor.

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması Ödülleri
İndir.com Mobil Uygulama Yarışması Ödülleri

KESİNLEŞMİŞ ÖDÜLLER

Diğer yeni ödüllerin ileri bir tarihte duyurulacağı yarışmada kesin olan ödüller şöyle;

Birinci; San Francisco’da düzenlenecek olan Silikon Vadisi’nde 1 hafta tatil, indir.com’ dan 5.000 TL değerinde reklam ve bukalemun.com’ dan 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. Başakşehir Living Lab’de 1 yıl ofis imkanı.

İkinci; 1 hafta Antalya tatili ve indir.com’ dan 2.500 TL değerinde katılımcının geliştirdiği uygulamanın tanıtımı, API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. Başakşehir Living Lab’de 1 yıl ofis imkanı.

Üçüncü; 3 gün Antalya tatili ve indir.com’ dan 1.000 TL değerinde katılımcının geliştirdiği uygulamanın tanıtımı, API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. Başakşehir Living Lab’de 1 yıl ofis imkanı.

ÜNİVERSİTELİLERE ÖZEL ÖDÜL

Sadece Üniversite öğrencileri için birincilik ödülüne ilave olarak mobil uygulama yarışması birincisine Silikon Vadisi tatilinin finansmanı olarak 5.000 TL nakit para ödülü verilecektir.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN ‘’İNDİR.COM MOBİL UYGULAMA YARIŞMASI 2016’’ TAKVİMİ

Yarışma başlangıcı; 1 Ocak 2016

Son Başvuru; 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması; 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi; 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik; Ekim Ayı

Üniversiteler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması katılım şartları için tıklayın

HERKESE AÇIK OLAN ‘’ İNDİR.COM MOBİL UYGULAMA YARIŞASI 2016 ‘’ TAKVİMİ

Bu yarışmamızda ise katılımcılar yaş sınırı olmaksızın ister bireysel ister ise 3 kişilik ekipler halinde katılabilecekler. Yarışma takvimi şöyle;

Yarışma başlangıç; 1 Ocak 2016

Son Başvuru; 28 Nisan 2016

Halk Oylaması; 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi; 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik; 14 Mayıs 2016

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ nde 14 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik ile ödüller sahiplerine verilecektir.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları için tıklayın

GEÇTİĞİMİZ YILDAN AKILDA KALANLAR;

Başvuru sayısının 500’ ü aştığı indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015 yarışmamızda, yarışma şartları ve koşulları doğrultusunda yapılan elemeler sonrasında 206 mobil uygulama yarışmaya hak kazandı. Halk oylaması ile ön elemeden geçen bu 206 uygulama içinden ilk 10’a kalan uygulamalar jüri tarafından değerlendirildi ve ilk 3’e kalabilen uygulamalar finale yükseldi.

Jürinin değerlendirmeleri sonucunda birinci sırada ‘’ Lokum ‘’ isimli fizik tabanlı bulmaca oyunuyla Alper İSKENDER, ikinci sırada ‘’ Bando Radyo ‘’ adlı uygulama ile Serhat ERFİDAN, Sercan ERFİDAN ve Erdem KALLAVİ, üçüncü sırada ise ‘’ Ben Bilirim ‘’ isimli bilgi yarışması oyunu ile Samet GÜLTEKİN yer aldı.

San Francisco tatili, Antalya Tatili ve Kapadokya Tatili yanı sıra ReklamStore ve Camekan’ dan ücretsiz reklam desteği, Webtures’ den uygulamaların siteleri için ücretsiz SEO desteği, Userspots’ tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı, IBM’den ” MobileFirst Eğitimi “, HTML Mag’ dan 1 günlük ” Mobil ve Responsive Arayüz Geliştirme Eğitimi ”, Monitise ofisinde 1 gün ” Yeni Mobil Teknolojiler Eğitimi ” ve indir.com’ dan uygulamaların tanıtımı desteği gibi birbirinden güzel ödüllerin verildiği indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2015, heyecan dolu çekişmelere sahne oldu. Ayrıca ‘’ lokum’’ İOS platformunda App Store’ da ‘’ Popüler Uygulamalar ‘’ arasında ve App Store ana sayfasında ‘’ Games Made in Turkey ‘’ kategorisinde ‘’ Featured ‘’ olarak yer almıştır.

1 Yorum

  • Davut Şahin
    30 Mayıs 2016 at 02:31

    Geçen sene büyük ödüller vermişlerdi, bakalım bu sene hangi projeler çıkacak.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.