Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Erkek Arkadaşıma Sevgililer Günü Hediyesi Ne Almalıyım?

Sevgililer günü hediyesi seçmek zordur. Özellikle erkeklere verilen hediyeler genel olarak parfüm, kravat ya da saatten ileri gidemiyor… En son hangi sevgililer gününde sevgilinizi sevgililer günü hediyeleri sevgililer günü hediyeleri ile şaşırttınız? Bugün size sevgililer gününde erkek arkadaşınıza alabileceğiniz daha farklı sevgililer günü hediyesi tavsiye edeceğiz.

Sevgilinize Alabileceğiniz Farklı Sevgililer Günü Hediyesi Tavsiyeleri

1. Ufak Organizatörler

Bilirsiniz erkeklerin ıvırı zıvırı bitmez. Bu konuda hem sizin hem de sevgilinizin hayatını kolaylaştıracak bir sevgililer günü hediyesi almak için daha iyi bir zaman olabilir mi?

Ufak organizatörler tam burada devreye giriyor. buldumbuldum.com’daki müziksever şifonyer çekmece özellikle hem görüntü olarak hem de işlev olarak ilgi çekici. Sevgililer günü hediyesi için sizlere mutlaka bunları öneriyoruz.

2. Sırt Çantası

Sadece öğrencilerin değil günümüzde çalışan, gezen herkes cebine sığabileceğinden daha fazla eşyayla geziyor. Bu yüzden bütün insanların vazgeçilmezi olan çantalar sadece bir iki sefer değil sürekli kullanılabilecek bir sevgililer günü hediyesi. Sevgililer gününde fonksiyonel sürekli kullanılabilecek bir hediye almak istiyorsanız tam size göre bir tercih.

3. Model Araba veya Motosiklet

Biliyorum, sevgililer günü için biraz klasik ama model araçlarla asla yanılamazsınız. Sevgililer günü ve diğer bütün günlerde erkeklere model araçlar alarak sevgililer günü hediyesi onları mutlu edebilirsiniz. Nedendir bilinmez ama öğrencisinden öğretmenine, müdüründen çalışanına bütün erkekler sevdalıdır model araçlara.

4. Mini Drone

Drone’lar hayatımıza gireli çok fazla olmadı. Birçok alanda sıklıkla kullanılan drone’lara şimdi de yenisini ekliyoruz! Drone’ların sadece uçmakla kalmadığını aynı zamanda yerde fare gibi dolaşarak bizi şaşırttığını kanıtlayan Mini Drone’lar ile çok güzel çekimler yapabileceğiniz gibi ev hanesindeki bireyleri de şaşırtmanız mümkün! Sevgililer gününde sevgililer günü hediyesi olarak güzel ve farklı bir hediye almak istiyorsanız ve bütçeniz de biraz daha yüksekse kesinlikle yeni drone modellerini gözden geçirmeniz gerekiyor.

5. Hoverboard

Kaykaya bu kadar düşkün olmayan bir nesil olarak hoverboard’ların Türkiye’de bu kadar sevilmesi bizi oldukça şaşırttı ve bir bakıma da hoşumuza gitti. Her yerde görmeye başladığımız ve merak ettiğimiz hoverboardlar Türkiye içinde de yerini almaya başladı. Sevgililer gününde sevgilimi nasıl mutlu edebilirim diyorsanız tam size göre bir sevgiliye hediye sevgiliye hediye hem de birlikte yapılabileceğiniz kesinlikle eğlenceli zamanlar geçirmek için birebir.

6. Mouse Pad

Sen ne yaptın bizde o para ne gezer öğrenciyiz biz diyorsanız gayet uygun fiyata sevgililer günü hediyesi için size özel veya güzel baskılı mouse padler fazlasıyla bütçe dostu ve sevgilinizin sürekli kullanacağı bir hediye çeşididir. Bu sevgililer gününde sevgilinize her baktığında sizi hatırlayacağı bir şey vermek istiyorsanız kesinlikle düşünmeniz gereken bir çeşit. Bilgisayar kullandığı sürece mouse pad kullanmak zorunda olduğunu da unutmamak lazım.

7. Rulo yazı tahtası

İyi güzel de daha farklı bir şey yok mu diye soruyorsanız kesinlikle aradığınız şey bu. Rulo yazı tahtalarını istediğiniz şekilde kesip biçip içine istediğiniz her şeyi yazıp çizebilirsiniz. Sevgililer gününde sevgililer günü hediyesi olarak ister iş amacı ile kullanabilir, isterseniz de günlük eğlence ya da not tutmak için kullanılabilir bir hediye için alınabilir. Yapılabilecek şeyler tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

8. Parfüm, kravat, saat vb.

Sevgililer gününün bir rutini var diyorsanız. “Ben sevgilime parfüm almak istiyorum, almayayım mı acaba?” diyorsanız ve sizin gönlünüz bunları istiyorsa kesinlikle alabilirsiniz. Ancak yine de üzerinde sevgilinizin adının yazılı olduğu bir sevgililer günü hediyesi daha anlamlı olacaktır.

Yukarıda sevgililer günü için bahsettiğimiz çoğu hediye tavsiyesine ve çok daha fazlasına buldumbuldum.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.