Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Deri Ürünlerdeki Acı Gerçeği Yüzümüze Vuran Kampanya

Hepimiz biraz severiz deri ürünlerini tercih etmeyi. Sunisi olmaz kanserojen onlar değil mi? Deri konusuna dikkat eden bir insan değilim. Ancak deri ürünleri olarak neleri kullanıyorum diye kendime sorduğumda yalnızca bir kol saati ve botu örnek verebilirim. Bunlar bile fazla olm biz insan ırkına! Tüketmeyelim tüketenleride uyaralım diyeceğim ama nerdee. Yine unuturuz herşey gibi. Yine vazgeçemeyiz insanoğlu olarak alışkanlıklarımızdan. Kışın üşütürüz onlar olmazsa! Yaz’ın iş yerine giderken ya da caddelerde gezinirken en havalı çantayı takmalıyız kolumuza. Olurmu millet görecek onu. O taşıdığı ceset yığınının bir zevkini çıkaracak.

PETA Asia ve Ogilvy & Mather Bangkok bir araya gelerek The Leather Work adında pop-up bir mağaza açmış ve deri ürünlerinin ardında yatan acı gerçeği insanoğlunun yüzüne yüzüne vurmuş. Mükemmel bir kampanya çalışması olduğunu düşündüğüm bu video’yu sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum.  Buyrun vahşetin altında yatan acı gerçeği birlikte izleyelim.

 

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.