Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Bitliste Özel İngilizce Dersi Almanın Yolu : bitlisingilizce.com

bitlis-ingilizce-dersYakanızı çocukluğunuzdan bu güne bırakmayan İngilizce öğrenmekten artık kaçmanın bir yolunu bulamıyorsanız Bitlis ingilizce eğitimi için tam zamanı demektir. Kurumsal İngilizce ders programlarımıza katılarak İngilizce sorununu tarihe gömebilirsiniz. Program içeriklerimiz ile dilerseniz kurumunuzda çalışma arkadaşlarınız ile birlikte ders alabilirsiniz. Eğitim süresince konu anlatımlı kitap, yardımcı ders çalışma ve testleri, sesli ve görsel içerikli kaynaklar kurumumuz tarafından sizlere tanınan ayrıcalıklardır. Eğitimci kadromuzu seçerken de sizlere en iyi verimi sağlayacak uluslar arası dil sertifika ve diplomalarına sahip eğitimcileri bünyemize katmaya özen gösterdik.

Bitlis ingilizce çeviri programlarımızda özellikle sınav hazırlığı içinde bulunan öğrencilerimiz için özel hazırlanmış sınav müfredatına sahiptir. Gramer ve kelime ağırlıklı bir eğitim programı ile sınavda yüzde yüz başarı sizleri bekliyor. Test tekniğine uyumlu olarak ilerleyen derslerimiz ile hedeflere ulaşmak zor değil. Her yaş ve sınava uygun yeni başlayacak ders programlarımızı incelemeden “ben İngilizce sınavdan korkuyorum” demeyin. Unutmayın ki başarmanın yarısı öncelikle kendinize inanmaktır.  Her zaman kaliteye önem verenlerin adresidir.

Bu güne kadar İngilizceyi öğrenemediniz fakat kısa bir süre sonra yurt dışına çıkacaksınız. Uzun dönem kurs alacak vaktiniz yok! Bitlis ingilizce özel ders hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu kadar kısa bir zamanda İngilizce öğrenilemez kararını vermeden bizleri ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Etkili ve hızlı olarak çok kısa bir zaman zarfında ihtiyacınız olan günlük İngilizceyi ve iş bağlantılarınız için gerekli tüm bilgileri eğitimcilerimiz sizlere vermekte. Yurt dışında ya da yurt dışından gelen konuklarınız ile bire bir iletişim kurmanız için bu cazip teklifi değerlendirin. Ve tüm bu hizmetler için indirimli kayıtlarımız devam ediyor. Kurs ücretlerimiz ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlere telefonla ve online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.