Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Avantajlı E Ticaret Sitesi Kurma

Doğru adımlar atılarak kurulan Instagram e ticaret sitelerinin günümüzün en karlı internetten kazanç imkanları arasında yer aldıkları söylenilmektedir. Bu nedenle iyi bir gelire sahip olmak amacıyla Instagram satış yapmak isteyen ve bunu yaparken de bu alanda tecrübeli firmalardan destek almayı arzu edenlere hiç düşünmeden sektörünün liderlerinden olan Kobisi’yi tercih edebilecekleri dile getirilebilir. Türkiye’nin en kaliteli ve en başarılı e-ticaret sayfalarına daha yakından bakıldığı zaman pek çoğunun altına imzasını attığı görülen Kobisi bu özelliği nedeniyle de Instagram satış artırma konusunda her geçen gün popülerliğini artırmayı sürdürmektedir.

En İyi E Ticaret Sitesi İçin En Doğru Adres

Instagram satış nasıl yapılır diye merak eden ve bu konuda yeterince tecrübesi bulunmayan girişimcilere Kobisi gibi firmalardan destek alarak kolaylıkla kendi Instagram e ticaret sitelerini kurabilecekleri ve kısa sürede ciddi gelirler elde etmeye başlayabilecekleri dile getirilebilir. Instagram satış yapmak istiyorum diyen kişilere yol gösteren uzman danışmanları ile de Kobisi’nin her sene müşteri portföyünü katlamaya devam ettiği dile getirilebilmektedir.

Instagram e ticaret konusunda en az bütçe ile en kaliteli siteyi kurmak isteyen girişimcilere tavsiye edilebilecek olan Kobisi’nde birbirinden farklı çok sayıda hazır e-ticaret paketinin yer almaktadır. Buna göre girişimciler Kobisi’yi ziyaret etmeleri halinde hazır e ticaret paketi seçenekleri arasında yer alan Mini, Plus, Pro, Platinum ve Premium gibi farklı opsiyonlardan kendileri için en uygun olanı rahatlıkla tercih edebilmektedir.

Farklı Özelliklere Sahip Geniş Yelpazedeki E Ticaret Paketleri

Hazır e ticaret paketlerinin özellikleri ile sektöründe çığır açan adımların altına imzasını atan Kobisi’de satışa sunulan hazır e ticaret paketi seçeneklerinin sınırsız trafik, sınırsız sipariş, ücretsiz temalar, sınırsız marka ve kategori, SEO uyumlu içerik, gündelik yedekleme ve hazır ödeme sistemi gibi özelliklere sahip olduklarını görebilirsiniz. Ücretsiz şekilde kurulabilen Kobisi hazır e ticaret paketleri ayrıca bütün kredi kartları ile sipariş verebilme ve kredi kartlarına taksit olanaklarını da e ticaret sitelerine giriş yapacak olan potansiyel müşterilere sağlamaktadır.

Kobisi satışa sunduğu hazır e ticaret paketi çeşitleri ile sınırsız ziyaretçi, sınırsız web alanı, ücretsiz SSL sertifikası, telefon üzerinden satış, gelişmiş raporlar, excel ürün yükleme, mobil uyumlu tasarım ve indirim kuponu tanımlama gibi opsiyonları da e ticaret sitesi kurmayı planlayan girişimcilere sağlamaktadır.

Buna göre sınırsız e ticaret çözümleri için piyasanın en kaliteli adreslerinden birisi olan Kobisi’nin koşulsuz müşteri desteği ile tercih edilebilecek tek seçenek olduğu dile getirilebilmektedir. Bu bağlamda e ticaret sitesi nasıl kurulur diyen girişimcilere Kobisi ile iletişime geçmeden bir e ticaret sitesi kurmaya başlamamaları tavsiye edilmektedir.

1 Yorum

  • Mehmet Uğuz
    22 Ocak 2019 at 13:52

    Bu faydalı bilgiler için teşekkür ederim. Mağaza destek sitemize bekleriz.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.