Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

100 Ücretsiz Turizm İkonu [SVG]

İkonlar tasarımlarımın bana göre vazgeçilmezi. Ancak tabi herkes benimle aynı görüşte olmaya biliyor. Kimisi de ikon kullanmayı sevmiyor garip bir durum ama herneyse ikon candır diyerek yazıma devam ediyorum. Turizm sektörü için gerek kartvizitlerde gerekse web sitelerinin arayüz tasarımlarını geliştirirken kullanabileceğiniz mükemmel 100 ücretsiz ikon keşfettim sizler için.

turizm-ikon-cover

Bu ikon setinin Creative Commons lisansı mevcuttur. Ancak ücretsiz olarak dağıtımı yapıldığı için rengini veya şeklini değiştirmekten çekinmeyin.

seyahat-temali-ikonlar

Seyahat ikon setinde hava ve kara taşımacılığı ikonları olmasa ne olurdu? Biçimsiz ve özensiz bir çalışma olurdu not alın bunu bir yere.

seyahat-gida

Gıda ikonlarıda işinize yarayabilir.

seyahat-deniz-ikon

Deniz, kum, güneş! Ne güzel de anlatıyor..

seyahat-icon

100 Ücretsiz Seyahat İkonu İndir

3 Yorumlar

 • Tülin AYKIR
  27 Aralık 2014 at 15:14

  Paylaşım için sağolun, arşive ekledim. Bir ara şu tasarım arşivinizin görüntüsünü paylaşsanızda istekte bulunsak ne güzel olur 🙂

 • Kerim Sezgin
  27 Aralık 2014 at 17:43

  Kısa bir zaman içerisinde turizm web sitesi yapacaktım. Tasarımımda mutlaka kullanacağın turizm ikonları olmuş. Çok teşekkür ederim.

 • Hakan Göçmez
  29 Aralık 2014 at 18:48

  Arşiv için iyi oldu 🙂 Bu arada elinizdeki arşivi paylaşırsanız çok güzel olur 🙂

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.