Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Uygun Hosting Paketleri ile Sizde Hemen Bir Web Sitesi Kurun

Türkiye’de gelişen ve büyüyen hosting piyasasında rekabette oldukça üst seviyelerde. Birçok firma müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için birbirleriyle rekabet halinde. Sundukları hizmetleri farklılaştırarak ve geliştirerek müşterilerine sunuyorlar.

Bu ekosistemde hosting sektörünün büyümesi girişimciler açısından da oldukça önemli bir gelişme. Sektörün geneline değer katan bu gelişme ile sizde uygun çözümlerle kendi web sitenizi kurabilirsiniz.

2004 yılından bu yana hosting sektöründe hizmet veren Turhost 2006 yılına kadar kurumsal firmalara çözüm sunmaktaydı. 2006 yılında bireysel pazarada ağırlığını koyan firma yenilenen teknik altyapısı ve kurumsal kimliği ile birlikte her geçen gün kendini yenileyerek sürekli güncellenen alt yapısı ile birlikte kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar için hosting ve domain çözümleri sunmaktadır. 14 yıllık tecrübeleri ile sektöre yön veren ve geliştiren hosting firması Turhost’un çözümlerini yakından inceleyelim..

İhtiyaca uygun hosting paketleri

Turhost internet sitesi oldukça sade ve anlaşılır tasarım yapısı ile birlikte kullanıcılara tercih edecekleri hosting paketi seçiminde kullanıcı dostu bir internet sitesi sunuyor. Güncel altyapısı ile tercih edeceğiniz hosting paketi konusunda anlaşılır bir tasarım dili ile sizleri karşılıyor. Hosting paketlerini inceleyecek olursak eğer her bütçeye uygun hosting paketleri ile oldukça cazip seçenekler sunuyor.

Cazip kampanyalar ile alan adınızı hemen kaydedin

Ürün fiyatlarında büyük indirimler yapan Turhost wordpress hosting, sınırsız hosting, bulut ve fiziksel sunucular konusunda avantajlı fiyatlar sunuyor. Fiyat performans ürünlerini ve avantajlı fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederim.

Alan adı konusunda da uygun çözümler sunan Turhost firması başta .COM ve .NET domain olmak üzere birçok uzantıda indirimli alan adı kampanyaları sunuyor. Alan adı satın almak ya da alan adınızı transfer etmek için turhost sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hosting ve domain hizmetlerini avantajlı fiyatlarla almanın yanı sıra sektörde bu alanda verilen destek hizmetleride oldukça önemlidir. Satış öncesi ve sonrası desteği ile Turhost sizi hem avantajlı fiyatlarla buluşturuyor, hemde alanında uzman ekibi ile sorunlarınıza hızlı çözümler sunuyor.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.