Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Freelance Çalışanların Bilmesi Gereken Siteler

Freelance çalışan olmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle kendi kurallarımız ve belirli sınırlarımız var. Aslında sınırlarımız yok ancak müşterilerede bu şekilde yansıtmayız. Freelance bir çalışansanız ve belirteceğim kanallar aklınızda yer edinmeli ve doğru yerde doğru kararlar vermelisiniz. Belirttiğim gibi hareket ederseniz sizlerde rahat bir freelance çalışanı olur ve hayalini kurduğunuz kazançları elde edebilirsiniz. Freelance çalışanların takip etmesi gereken sitelere geçelim.

Freelancer

2004 yılından bu yana freelance çalışanlara hizmet veren bu site veri girişi, pazarlama, yazarlık ve web tasarım gibi alanlarda iş imkanı sunmakta.

Freelancer-web

Guru

Guru şirketler ve freelance çalışanlarını buluşturan bir sitedir. Sitede belirtildiği gibi oyun geliştiricilerden mühendislere kadar pek çok alanda çalışan freelanceiş bulma fırsatına sahip olabilir.

Guru-web

iFreelance

Daha çok göster iletişim fotoğrafçılar, kameramanlar, tercümanların iş imkanı bulmasını sağlayan bir sitedir.

iFreelance-web

People Per Hour

Çekici bir profil oluşturup nasıl işler yaptığınızdan bahseden kısa bir videonuzu çekebilirsiniz. Beraber çalışabileceğiniz bir müşterilere ulaşmak sizin için zor olmayacak.

peopleperhour-web

ProBlogger

Yazarların yer aldığı mükemmel bir platform diyebilirim. Fırsatları kaçırmayın derim!

problogger-web

SmashingJobs

Web yazılımcılarının ve programcıların bu ağa katılmasını kesinlikle tavsiye ederim. Birçok iş imkanı mevcut.

Smashing-jobs-web

Elance

Programcılar, tasarımcılar, yazarlar, IT uzmanları, çevirmenler, finans danışmanları tarafından kullanılmasını tavsiye ettiğim ve saatlik ücretinizi belirterek iş imkanları bulabileceğinizi düşündüğüm Elance’ı kesinlikle tavsiye ederim.

Elance-web

1 Yorum

  • freelance
    5 Eylül 2016 at 13:32

    bu sitelere ek olarak isimdustu.com ‘dan da freelance hizmeti verebilirsiniz. Sadece web, yazılım ve tasarım tabanlı işler değil usta ve hizmet verenlerinde iş aldığı bir proje.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.