Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Ethereum Nedir? 

Ethereum, 2015 yılında ortaya çıkan bir altcoindir. Bu kripto para biriminin kurucusu ise Vitalik Buterin’dir. Blockchain teknolojisi kapsamında sunulmuş olan ve buna uygun nitelikte kendini geliştirebilen bir blockchain borsası para birimidir. Bitcoinden sonra gelen ikinci güvenilir para birimi olarak kendini göstermektedir. Altcoin statüsünde olsa da bitcoin ile yarışacak derece güven veren bir kripto para birimi olarak popülerliğini korumaktadır. 

Ethereum Dönüm Noktaları 

Ethereum dönüm noktaları ise her ayın sonunda belli olmaktadır. Bunu Ethereum grafiği ile çözümlemek ve aydan aya gerçekleşen değişimler ile ele almak da uygun olabilir. Ethereum fiyatı da buna bağlı olarak değişim göstermektedir. Dolayısıyla ethereum alımlarında TL cinsinden ya da USD cinsinden alımlarda daha çok rağbet olduğu görülüyor. Bunun en büyük örneği de Türkiye’deki yerli piyasalar, Ethereum’u TL üzerinden satışa koymaktadır. Yerli bitcoin borsaları bu para birimini tanımakta ve borsalarında işlenmesine izin vermektedir. Dolayısıyla yerli borsalar için Ethereum kaç TL şeklinde ya da yabancı borsa alımları için Ethereum kaç dolar şeklinde sorular buluyor. Bu sorulara, anlık ve güvenilir cevaplar veren site ise kuşkusuz Bitlo’dur. Ayrıca Ethereum nedir, nasıl alınır diye merak ediyorsanız bitlo.com’u hemen ziyaret edebilirsiniz.

Ethereum Nasıl Alınır? 

Ethereum alınırken takip edilen borsalar arasında farklar oluşabilir. Bu durumu önlemek için de yerli borsadan mı yoksa yabancı borsadan mı alım yapıldığına ilişkin olarak dikkatli bir inceleme yapabilirsiniz. Dolardan TL’ye çevirme işlemleri sırasında ya da borsalar arasındaki takipler incelenirken, alım satım işlemlerinde fiyat farkı oluşabilir. Bunun için de dikkat edilmesi gereken birtakım önemli tüyolar bulunuyor. Özellikle Ethereum işlemleri için ön planda tutulan ve buna uygun kriterlerin belirlenmesi ile birlikte cüzi miktarda değişimler görülebilir. Ethereum fiyatı tam manası ile incelenirken borsalar karşılaştırılmalıdır. Ethereum dolar cinsinden alınacak ise ya da TL cinsinden alınacak ise buna uygun olarak ortaya çıkan çalışmalar incelenmelidir. 

Yerli borsalarda ya da yabancı borsalarda işlem yapabilmek için öncelikli olarak bu borsalara giriş yapılmalıdır. Kayıt olmak için doğru ve eksiksiz bilgiler girilmelidir. TC kimlik numarası ve telefon numarası ile giriş yapılmalıdır. Kayıt yapıldıktan sonra borsalar arası ethereum transferi yapılabilir. Ayrıca Ethereum transferleri ile yerli ve yabancı borsalara da gönderebilirsiniz. Eğer Ethereum satın almak istiyorsanız, sizin için en doğru ve güvenilir adres bitlo.com’dur. Anlık değerleri takip edebilir, Bitlo ile geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.