#EvdeKAL

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Birbirinden Yaratıcı Ahşap Mac Standları

Teknoloji ürünlerinin kişiselleştirilmesine her zaman hayran olmuşumdur. Özellikle servet değerindeki Apple cihazları için kişiselleştirme dediğimizde günümüzde artık herkes bu tür ürünleri talep ediyor diyebilirim. Nordic Appeal firması Danimarkalı bir firma olan ve kurucuları olan Maria & Martin Nordic çiftinin  tasarladığı ceviz ve pelesenk kaplama Mac standları ile büyülüyor.  Macbook’tan İmac’e tasarladığı özel standlar sayesinde, Apple taraftarlarını büyüleyen Nordic Appeal firmasının tüm standları birbirinden şık ahşap tasarımlara sahip..

Macbook Air ve Macbook Pro Standı

Gerek masaüstü kullanımı sunan stand modeli gerekse evinizin yada ofisinizin herhangi bir köşesinde kullanabileceğiniz standı iyi ilgi çekici Macbook Air ve Macbook Pro Standı.

mac-air-stand

mac-air-stand 2 mac-air-stand 3

mac-air-stand 5 mac-air-stand 4

Macbook Air ve Macbook Pro Duvar Standı

Gerçekten inovatif bir tasarım diyebilirim belki de standlar arasındaki en kullanışlı stand diyebilirim. Gerek evinizde gerekse ofisinizde duvara montelenebilen ahşap bir stand üzerine bilgisayarınızı koyup çalışmak istermisiniz. Montaj aparatlarıda ayrıca sunuluyor.

mac-air-duvar-stand

mac-air-duvar-stand 2 mac-air-duvar-stand 3

mac-air-duvar-stand 5

mac-air-duvar-stand 4mac-air-duvar-stand 7

İmac ve Apple Display Standı

Bir imac kullanıcısı olarak benim en çok hoşuma giden ve masaüstü bilgisayar kullanıcıları için de masada iyi bir yer tasarrufu ve estetik bir görüntü sağlayacak İmac ve Apple Display Standı.

İmac-stand 2 İmac-stand 3

1 Yorum

  • Ahmet
    17 Nisan 2015 at 09:54

    Adamlar yapıyor gerçekten! Türkiye’de bunları bulmak çok güç.

Bir cevap yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.