Ramiz TAYFUR

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

22 Yaratıcı Kartvizit Tasarımı

Bu yazımda sizlere tasarımcılar için yaratıcı ve ilham verici 22 katlanabilir kartvizit çalışmasını yer almaktadır.

Tasarımcıların her ortaya koyduğu işte yaratıcı çalışmaların ortaya çıkmasına neden olacak en büyük etken ilham’dır. Eminim birçok tasarımcıya ilham verecek ve bu alanda iş yapanları motive edecek çalışmalar olduğunu düşünüyorum. Evet gelin birlikte katlanabilir kartvizit çalışmalarını inceleyelim!

1-kartvizit-tasarımı 2-kartvizit-tasarımı 3-kartvizit-tasarımı 4-kartvizit-tasarımı 5-kartvizit-tasarımı 6-kartvizit-tasarımı 7-kartvizit-tasarımı 8-kartvizit-tasarımı 9-kartvizit-tasarımı 10-kartvizit-tasarımı 11-kartvizit-tasarımı 12-kartvizit-tasarımı 13-kartvizit-tasarımı 14-kartvizit-tasarımı 15-kartvizit-tasarımı 16-kartvizit-tasarımı 17-kartvizit-tasarımı 18-kartvizit-tasarımı 19-kartvizit-tasarımı 20-kartvizit-tasarımı 21-kartvizit-tasarımı 22-kartvizit-tasarımı

12 Yorumlar

 • ibrahim sinop
  13 Ocak 2015 at 19:33

  normal kartvizitler sanırım sadece bizim ülkemizde kaldı. maliyeti ucuz diye herkes en adi olanını yaptırıyor halbuki iyi reklam kaliteli bir kartvizit firmanında kalitesini yansıtır. bizlerde biraz yaratıcı olmalıyız.

 • Umut Günaydın
  14 Ocak 2015 at 00:29

  Birbirinden güzel çok model var. Ben sekizinci sırada paylaştığınız ”graphic design” tasarımı olan modeli hepsinden daha çok beğendim. Kendimde grafik tasarımı sektöründe olduğum için kullanabileceğim bir model olmuş.

 • Recep Hakkı
  15 Ocak 2015 at 22:20

  Eskiden çok sıradan kartvizitler dağıtılırdı artık dünya gibi onlarda değişiyor. Çok farklı ve yaratıcı yeni kartvizit tasarımlarının tanıtımını yapmışsınız. Kargo sektörüyle ilgileniyorum. Özellikle bu kargo kartviziti çok hoşuma gitti. En kısa zamanda buna yakın bir tasarım yaptırmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 • Can
  17 Ocak 2015 at 20:17

  Tam da kartvizit yaptıracaktım tam üstüne geldim bu konuya. Çok teşekkürler paylaşım için.

 • Koray Zaman
  17 Ocak 2015 at 22:44

  Yıllar geçtikçe sıradan olan kartvizitlerin yerini buradaki gibi tasarım harikası olanlar almaya devam edecek. Kartvizitler eskiden düz bir kağıt parçası iken şimdi üç boyutlu, gerçek gözlük gibi olan tasarımlar haline gelmiş. En çokta zaten gözlüklü olan tasarımı beğendim.

 • Harun Fidan
  18 Ocak 2015 at 23:49

  Bilgisayar üzerine küçük bir dükkanım var. Çok öncelerde yaptırdığım eski ve sıradan bir kartvizit şekli kullanıyordum. Onu değiştirmenin zamanının geldiğinin farkındaydım fakat, nasıl bir şey yaptıracağımı bilmiyordum. Buradaki kartvizitler oldukça fikir verdi. Teşekkürler bu güzel paylaşım için.

 • Beyaz Sakal
  26 Ocak 2015 at 15:57

  Yahu babama sordum, baba sizin kartvizit faturaları falan ben yapayım diye adam bizim matbaa’da adam kendi beğendini yapar gerek yok dedi. Bunu dedikten sonra ben daha ne diyeyim bu resimler 20 yıl sonrayı andırıyor. Mükemmel kartvizitler bu arada sağolun.. Takipteyim.. 🙂

 • Sezai Yılmaz
  27 Ocak 2015 at 17:04

  Bilişim işleri yapan ufak bir firmam var.Kartvizit tasarımı olarak ne yapayım ne yaptırayım diye düşünürken burayı buldum güzel örnekler vardı hepsinden bi tutam ortaya çok güzel birşey çıktı teşekkürler

 • Emin Şimşek
  27 Ocak 2015 at 22:06

  Bu kartvizilerde güzel yaratıcı duruyor geçenlerde bir sitede lastik şeklinde olan bir kartvizit görmüştüm lastiği çektikçe ad soyad numara falan daha belirgin oluyordu.İnsanların tasarım konusunda ufkunu açan kartvizilermiş

 • canan çanakkale
  27 Ocak 2015 at 23:31

  yaa bunlardan bende istiyorum. ülkemizde böyle kartvizit yapan yerler var mı?

 • Ali Aydın Argun
  14 Eylül 2017 at 11:50

  Konunun üzerinden uzun zaman geçmiş ama yinede yorum yapmak istedim. Buradakine benzer tasarımları basacak matbaa arıyorum ama bir türlü bulamadım.

  • Ramiz
   18 Eylül 2017 at 09:48

   Matbuu markasına mail at özel işleride gayet iyi yapıyorlar. Türkiye’de ne yazıkki bu tür işlerin kesimini yapabilen firma nadir o yüzden normal bulamaman.

Bir yanıt yazın


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.