E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her geçen yıl düzenli olarak büyümeye devam eden e-ticaret ekosistemi, sizin ve markanız için mükemmel bir fırsat. Hem bireysel, hem kurumsal anlamda birçok sektörü tüketiciler ile buluşturan bu ekosistem elektronik ticaretin geleceğinin her geçen yıl daha da yükseleceğini gözler önüne seriyor.

E-Ticaret Nedir?

E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir. E-Ticarette tanıtım, satış, ödeme, müşteri desteği ve teslimat gibi tüm süreçler İnternet üzerinden yürütülmektedir. E-Ticaret sadece dijital dünyaya ait ürün ve hizmetleri kapsamaz, aynı zamanda elle tutulan, yani fiziksel olarak kullanılabilen ürünlerle gündelik hayatımızda kullandığımız dijital dünya dışı hizmetleri de kapsar. Bu ekosisteme yabancıysanız ve bir danışmana ihtiyacınız varsa aşağıdan hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlık Prosedürleri

E-Ticaret Markanız büyüyen ekosistemin içerisinde yer alsın istiyorsanız, öncelikle insan gücüne ve bilgisine değer vermeniz gerekmektedir. Outsource olarak E-Ticaret konusunda danışmanlık hizmeti veriyorum. Etik olarak aynı sektörden ikinci bir firma ile çalışmıyorum. Çalıştığım sektörler ve hizmetlerim hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmet Detayları

Ürün yönetimi, Kategori yönetimi, Dijital Reklam Yönetimi, Kampanya Banner, Slider, Google Display Reklam, Mailing, Sosyal Medya Moderasyon ve Tasarım Çalışmaları yönetimi, Seo Danışmanlığı hizmetlerini verebilir, rakip analizlerini yaparak projenizin geleceği konusunda bilgi verebilirim.Belirtmiş olduğum hizmetlerin hepsi ayrı fiyat tarifesi içermektedir. Sizde E-Ticaret projeniz hakkında bilgi edinmek ve hizmet satın almak için lütfen iletişime geçiniz.