Danışmanlık
E-Ticaret DanışmanlığıSosyal Medya DanışmanlığıTasarım Danışmanlığı
Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her geçen yıl düzenli olarak büyümeye devam eden e-ticaret ekosistemi, sizin ve markanız için mükemmel bir fırsat. Hem bireysel, hem kurumsal anlamda birçok sektörü tüketiciler ile buluşturan bu ekosistem elektronik ticaretin geleceğinin her geçen yıl daha da yükseleceğini gözler önüne seriyor.

E-Ticaret Nedir?

E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir. E-Ticarette tanıtım, satış, ödeme, müşteri desteği ve teslimat gibi tüm süreçler İnternet üzerinden yürütülmektedir. E-Ticaret sadece dijital dünyaya ait ürün ve hizmetleri kapsamaz, aynı zamanda elle tutulan, yani fiziksel olarak kullanılabilen ürünlerle gündelik hayatımızda kullandığımız dijital dünya dışı hizmetleri de kapsar. Bu ekosisteme yabancıysanız ve bir danışmana ihtiyacınız varsa aşağıdan hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlık Prosedürleri

E-Ticaret Markanız büyüyen ekosistemin içerisinde yer alsın istiyorsanız, öncelikle insan gücüne ve bilgisine değer vermeniz gerekmektedir. Outsource olarak E-Ticaret konusunda danışmanlık hizmeti veriyorum. Etik olarak aynı sektörden ikinci bir firma ile çalışmıyorum. Çalıştığım sektörler ve hizmetlerim hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmet Detayları

Ürün yönetimi, Kategori yönetimi, Dijital Reklam Yönetimi, Kampanya Banner, Slider, Google Display Reklam, Mailing, Sosyal Medya Moderasyon ve Tasarım Çalışmaları yönetimi, Seo Danışmanlığı hizmetlerini verebilir, rakip analizlerini yaparak projenizin geleceği konusunda bilgi verebilirim.Belirtmiş olduğum hizmetlerin hepsi ayrı fiyat tarifesi içermektedir. Sizde E-Ticaret projeniz hakkında bilgi edinmek ve hizmet satın almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Alışkanlıklarımızın değiştiği ve bilgi tüketiminin hızla gerçekleştiği günümüzde en çok merak edilen sorulardan biri “Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?” sorusudur. Herkesin kendine göre yorumladığı ve bir anlam kattığı sosyal medya, genel anlamıyla hayatımızı kolaylaştıran ve hızlandıran öğelerden oluşan bilgi ve içerik platformu diyebiliriz. Daha açıklayıcı yorumlayacak olursak; Sosyal medya, yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği digital platformdur.

Sosyal Medya Danışmanlık Prosedürleri

Sosyal medya reklamları günümüz trendleri ve kullanıcıların kullanım alışkanlıklarına göre değişkenlik göstermekte olup, kullanıcılardan alınan feedback’ler doğrultusunda hedeflemeler yapılmaktadır. Markaların fiziksel mağazaları hariç, bölgesel olarak yapılan hedeflemelerde, danışmanın işine karışmanız talep edilen hedeflemelerde sapmalar ve dönüşümden beklenen oranın düşmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden dijital tarafta verilen reklam örneklerinde ısrarcı ve amacından sapacak taleplerde bulunmanız markanızın yararına değil zararına olacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmet Detayları

Sosyal medya alanında outsource olarak destek verdiğim, markanız için sosyal medya doğru konumlandırma için çalışır, pazarlama süreçlerinizi planlar, yapılan çalışmalarla ilgili somut sonuçları sizlerle paylaşırım. Sosyal medya araçlarından markanıza ve hedeflerinize uygun olanları seçer kampanyalar, yarışmalar ve çeşitli etkinliklerle yönetir ve raporlarım.

Grafik Tasarım Danışmanlığı

Grafik tasarım sonsuz bir süreçtir. Şirketlerin varolmasına, pazarlama çalışmalarındaki mükemmel mesajlara, insanların günümüzde önüne çıkan, metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı fikirler sürecidir. Varolan görsel mesajlarının tümünün temel alt yapısı grafik tasarımdır.

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Grafik Tasarım Hizmet Prosedürleri

Markanız için en iyisini düşünün. Hayal edin ama karışmayın! En iyi iş kimi zaman tekrar eden revizelerle, kimi zaman ortaya atılan bir fikirle şekillenir. Markanız için yapılan imaj çalışmalarında her zaman en iyisini düşünerek hareket ediyor, doğru kompozisyonu ortaya çıkarmak için bazen aylarca süren çalışmalar yapıyoruz. Tasarım hassasiyet isteyen bir iştir. Bu yüzden bu süreçte revizeleri en aza indirgemek için çaba sarfediyor ve doğru sonuçları marka sahiplerine iletiyoruz.

Grafik Tasarım Hizmet Detayları

Markanız için vereceğimiz hizmet detaylarının tümü aşağıdaki gibidir. Kurumsal Kimlik Tasarımı Logo Tasarımı Kampanya Bannerları Tasarımı Sosyal Medya Moderasyonu Tasarımı Poster Tasarımı İlan Tasarımı