Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

Dünyaca ünlü stok fotoğraf sitelerinde binlerce stok fotoğraf seçeneklerinin yer aldığı geniş arşive sahip ücretsiz stok fotoğraf siteleri sizler için derlendi. Ücretsiz stok fotoğraf sitesi kütüphanesinde en popüler stok fotoğraf sitelerini bulabilirsiniz.

Pexels

Pexels ücretsiz stok fotoğraf siteleri arasında listenizde sürekli tutmanız gereken kendini yenileyen binlerce ücretsiz stok fotoğrafın yer altığı bir stok fotoğraf sitesidir.


Pixabay

Bu site çok yüksek kalite de stok fotoğraf veritabanına sahip. İçerik pazarlamacıları ve bloggerlar için genellikle yararlı olan Unsplash’tan biraz daha iş ve pazarlamaya yönelik bir stok fotoğraf sitesidir. Bir diğer büyük avantajı Pixabay da ücretsiz vektörel çalışmalar ve illüstrasyonlar mevcuttur.


Unsplash

50.000’den fazla katılımcı tarafından 300.000’den fazla güzel, yüksek çözünürlüklü stok fotoğraftan oluşan koleksiyonuyla istediğiniz herşeyi yapın. Unsplash, bazı ücretli siteler olarak çok fazla seçenek sunmuyor, ancak fotoğraflar her gün en üst kalitede ve binlerce kişi ekleniyor. Bu ücretsiz stok fotoğraf sitesinde çalışacak bir çok fotoğraf bulabilirsiniz.


Morguefile

Pixabay yada Unsplash kadar profesyonel stok fotoğrafları bulamasanızda basit stok fotoğraflar için tercih edebileceğiniz bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Gratisography

Bu stok fotoğraf sitesi “Dünyanın en yüksek çözünürlüklü ücretsiz stok görüntüleri koleksiyonudur” olmakla gurur duyuyorlar. Koleksiyon olarak Unsplash ile kıyaslayamıyorlar, ancak onların amacı bu değil. Başka yerlerde gördüğünüzden daha benzersiz ve daha az “stoksu” olan ücretsiz fotoğraflar sunmakta çok başarılılar.


Stockvault

Stockvault, ücretsiz stok fotoğraflarının, duvar kağıtlarının ve hatta dokuların bir başka harika kaynağıdır. Koleksiyonları, Unplash’ın sadece yarısı boyutunda, ancak çok iyi hazırlanmış ve günlük fotoğraflar ekleniyor. Bu site aynı zamanda iyi bir arama motoruna sahiptir ve kategorilere göre gezinmek için iyi organize edilmiştir.


Pikwizard

Çok çeşitli benzersiz stok fotoğraflara sahip olmasının yanı sıra, Pikwazard , indirmeden önce metin eklemek gibi temel düzenlemeleri yapmanızı sağlayan bir tasarım aracı da sunuyor. Temel bilgiler ücretsiz olmakla birlikte, tam özellikli bir çevrimiçi görüntü düzenleme aracı olan ücretli bir sürümü de vardır.


Picjumbo

Fotoğraflarını büyük stok siteleri tarafından reddetmekten bıkmış ve kendi fotoğrafını yaratmaya karar veren 24 yaşındaki bir fotoğrafçı tarafından yönetilen PicJumbo , şimdi güzel fotoğraflardan oluşan geniş bir seçki ile iyi bir ücretsiz stok fotoğraf topluluğu.


Rawpixel

Rawpixel , sektördeki en çeşitli stok fotoğraf koleksiyonuna sahip olduğunu iddia ediyor, bu doğru olabilir. Ayrıca vektörleri, PSD dosyalarını ve ünlü Japon ahşap panel baskıları gibi çalışmalar yer alıyor.


Reshot

Reshot , basit bir stok fotoğraf koleksiyonundan çok, misyonu olan bir topluluktur. Ortaya çıkan fotoğrafçılara yaratıcılıklarını ihtiyaç duyanlarla paylaşmaları için bir platform sunmayı hedefliyorlar. Küratörlü koleksiyonları kapsamlı, çarpıcı ve tamamen ücretsizdir.


Life Of Pix

Life Of Pix , ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Splitshire

Splitshire, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Stocksnap

Stocksnap, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Iso Republic

Iso Republic, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Free Nature Stock

Free Nature Stock, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Canva

Canva, 2013 yılında dünyadaki herkesin her şeyi tasarlamasını ve her yerde yayınlamasını güçlendirme misyonu ile çevrimiçi bir tasarım ve yayınlama aracı olarak yola çıkmıştır. İçerisinde çeşitli tasarım araçların yer aldığı bu platformda ücretsiz stok fotoğraf sitelerine de ulaşabilirsiniz.


Freepik

Freepik, 2010 yılında dünyadaki herkesin hazır tasarımlara ulaşması misyonu ile kurulmuş ve günümüzde birçok ücretsiz tasarım dosyasını bünyesinde barındıran freepik, ücretsiz stok fotoğraf kaynakları da sunuyor.


Albumarium

Albumarium, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Kaboompics

Kaboompics, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Jay Mantri

Jay Mantri, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


New Old Stock

New Old Stock, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Negative Space

Negative Space, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


All The Free Stock

All the free stock, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitelerinin sunduğu yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları tek bir platformda bir araya getirme misyonu ile kurulmuş bir sitedir. Yüz binlerce stok fotoğrafı kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Little Visuals

Little Visuals, 15 milyondan fazla stok fotoğrafı bünyesinde barındıran sitede tamamen ücretsiz erişebileceğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraflara erişebilirsiniz.


Startup Stock Photos

Startup Stock Photos, girişimciler için yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf sunan sitedee projeleriniz ve sunumlarınız için değerlendirebileceğiniz yüzlerce stok fotoğraf bulabilirsiniz.


Picography

Picography, yüksek çözünürlükte muhteşem konseptlere sahip ücretsiz stok fotoğraf paylaşımlarının olduğu bu sitede binlerce fotoğrafa ücretsiz sahip olabilirsiniz.


Foodiesfeed

Foodiesfeed, gıda üzerine yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf sunan sitede restorant ve gıda sektörü için yüzlerce stok fotoğrafa erişebilirsiniz.


Styled Stock

Styled Stock, kadınlar için stil fotoğrafların yayınlandığı stok fotoğraf sitesidir.


IM Creator

IM Creator, tasarımcılar için birçok alana hitap eden hazır tasarımların, stok fotoğrafların yayınlandığı platformdur. Birçok stok fotoğrafa ücretsiz erişebilirsiniz.


ABS Free Pic

ABS Free Pic, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Travel Coffee Book

Travel Coffee Book, ücretsiz stok fotoğraf paylaşım sitesi yüksek çözünürlükte stok fotoğrafları kullanıcıları ile ücretsiz olarak paylaşan bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir.


Free Food Photos

Travel Coffee Book, gıda üzerine yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf sunan sitede restorant ve gıda sektörü için yüzlerce stok fotoğrafa erişebilirsiniz.


The Pattern Library

The Pattern Library, ücretsiz yüzlerce desen tasarımı sunan bir tasarım paylaşım platformudur. Desen tasarımcılarının bayılacağı bir internet sitesi.