#EvdeKAL

Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font büyüklüğü

+ -

Satır yüksekliği

+ -
Gündüz
Gece
Gün Batımı

Withings Activité İle Hedeflerinizi Takip Edebilirsiniz.

Şık ve kullanışlı görünümü ile dikkat çeken aktivite ve uyku takibini sağlayabileceğiniz Withings Activite analog bir görünüme sahip aktivite takibi yapan bir saat.

akilli-analog-saat-1

Withings’in yaptığı saat paslanmaz çelik ve kırılmaz safir camdan üretilmiş. 2 renk seçeneği bulunan saatlerin Siyah ve Kahverengi seçenkleri mevcut.

akilli-analog-saat-3

Sadeliği ile dikkat çeken saat’te 2 gösterge var. Biri saati gösterirken diğeri aktivite hedeflerini görmemizi sağlamakta. Dokunmatik bir ekrana sahip olan saatin içerisindeki sensör ve ivmesi sayesinde uyku düzenini, kat ettiğiniz mesafeleri ve yaktığınız kaloriyi takip edebiliyorsunuz.

akilli-analog-saat-2

Bluetooth üzerinden İOS cihazlarla iletişim kuran saat Withing Health Mate  isimli uygulamaya bağlanabiliyor.Böylece saat kullanıcıları uygulama sayesinde spor planları yapıyor ve hedeflerine ne kadar yaklaştıklarını görebiliyor. Saati yüzerken ya da banyo yaparken çıkarmaya gerek yok çünkü 50 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip. Sonbahar da çıkacak olan saatin fiyatı da 390 $ gibi bir meblağ..

Kaynak : hodinkee.com

Bir cevap yazın


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.